De droom van de waterscouts uit Hoorn: een kunststof lelievlet, gemaakt van gerecycled plastic afval.
Als échte waterscouts varen zij natuurlijk graag met hun traditionele stalen lelievletten op het Markermeer en gaan zij zo duurzaam mogelijk om met de omgeving. Maar helaas zien deze waterscouts steeds vaker plastic afval in en rondom en water… 


Daarom een belangrijke oproep vanuit de vereniging: verzamel zo veel mogelijk paars plastic (kleur van de vereniging) en lever het in bij de vereniging Vaandrig Peetoom Vendel in Hoorn. Samen met het bedrijf Clean2Anywhere en de vele sponsors gaan zij vervolgens aan de slag met het bouwen van een gerecyclede lelievlet.

 
Dankzij de tomeloze inzet van Ruud en Chris Seggelink om het project financieel rond te krijgen kan de droom werkelijkheid worden! Chris, Mark, Ferry, Peter en Edwin hebben gezamenlijk gezorgd voor het tekenwerk, het ontwikkelen van de vlet en begeleiden de bouw bij Clean2Anywhere. 

In maart 2022 staat de officiële tewaterlating op de planning! Ben jij er ook bij?

Mail voor meer info naar: info@vpvhoorn.nl