Wat is Scouting?

Laat je uitdagen!

Wat is Scouting?

Scouting biedt activiteiten aan waarmee jongens en meiden tussen de
5 en 21 jaar worden uitgedaagd! Scouting Nederland is met meer dan 100.000 leden de grootste jeugd-en jongerenorganisatie van Nederland en wereldwijd zijn er zelfs meer dan 40 miljoen leden.  In Nederland zijn er meer dan 1000 Scoutinggroepen. Dit zijn zowel, land, lucht als watergroepen. De activiteiten van Scouting zijn heel erg divers en geven Scouting een uniek karakter.  Van de traditionele activiteiten zoals kamperen en kampvuur maken tot de meer extreme uitdagingen zoals raften, abseilen en zelfs vliegen! Iedereen is welkom bij Scouting, ongeacht geloof, afkomst, beperking of politieke overtuiging.  

Scoutinglandgoed Zeewolde is speciaal ontworpen om deze verschillende activiteiten te kunnen doen. De ligging aan het water geeft bijvoorbeeld kansen om gave wateractiviteiten te organiseren, er is voldoende ruimte om knus of juist heel grootschalig te kamperen én met de centrale ligging van Scoutinglandgoed Zeewolde is het nooit te ver reizen.

Kijk op www.scouting.nl voor meer informatie over Scouting.